10 €

Oferta fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu pora bez znajomości języka, Horst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Horst
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Do uzgodnienia
  • Opublikowany: 6 września 2019 03:30
  • Wygasa: 17 dni, 15 godzin

Dla chętnych ogłoszenie aktualnej, fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu pora na hali. Oferta 2019 z Horst również bez znajomości języka obcego.

Poszukuję osób chętnych do pracy na stanowisku: Czyszczenie i sortowanie pora na hali . Miejsce pracy: Meterik/ Horst
Oferta pracy dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, bez znajomości języka obcego.

Opis stanowiska

czyszczenie i mycie pora
obieranie i obcinanie korzonków
sortowanie i pakowanie do pojemników
prace sortownicze wykonywane są na hali produkcyjnej
Wymagania

motywacja i chęć do pracy przy linii produkcyjnej
dyspozycyjność
Kontakt pod nr tel.+48725440734

ID ogłoszenia: 9395d70f5f42891c

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu pora bez znajomości języka, Horst”

  1. Witam,

    Czy oferta pracy aktualna?

    Karol

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez JustynaBrzustewicz

Ostatnie przedmioty dodane przez JustynaBrzustewicz »