stawki wiekowe

Oferta fizycznej pracy w Holandii przy załadunku i rozładunku Waalwaijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwaijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 2 lipca 2015 10:50

Szukamy od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Waalwaijk na magazynie przy załadunku i rozładunku towarów.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk, Geldermalsen
Wynagrodzenie: stawki wiekowe
Start: od zaraz

Zadania:
– przenoszenie towaru z samochodów na magazyn
– układnie paczek na półkach
– załadunek zamówień na ciężarówki

Wymagania:
– gotowość do wyjazdu w przeciągu tygodnia
– pozostanie w Holandii na pół roku
– od kandydatów wymagamy podstaw języka angielskiego
– doświadczenie magazynowe będzie mile widziane
– siła fizyczna
– możliwość przenoszenia ciężkich rzeczy
– zdolność do pracy zespołowej
– osoba otwarta, komunikatywna
– przyjazd samochodem będzie atutem
– odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:
– zatrudnienie na pół roku
– wynagrodzenie zależne od wieku (4,39-9,63 euro/h brutto)
– miejsce do zamieszkania opłacane przez pracownika w przedziale cenowym od 53 do 80 euro za tydzień
– ubezpieczenie w cenie 19,50 euro za 7 dni
– oferujemy pracę w pełnym etacie
– posiadamy 10 wolnych stanowisk
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem strony: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-magazynu-rozladunek-zaladunek/holandia-waalwaijk-gedermasen/11781612

ID ogłoszenia: 7575594697b1e91d

7 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Holandii przy załadunku i rozładunku Waalwaijk”

  1. Bardzo proszę o numer kontaktowy do Państwa, jestem zainteresowany w sprawie pracy.

  2. Witam jestem zainteresowany wasza oferta aktualnie jestem w holandii w niedziele wyjezdzam mam numer sofi karte ubezpieczeniowa
    moj numer +48733350026 lub +31649176820

  3. Mariusz23 na 7 lipca 2015 @ 13:14

    witam. mam 23 lata siłe i nie boje sie roboty znam lepiej niz podstawowo jezyk holenderski oraz angielski prace mogł bym zacząć od zaraz moge pracować tak długo ile bedzie trzeba
    numer kontaktowy:+32465732658

  4. jestem zainteresowany ofertą czy j. ang. to warunek konieczny bo nie znam

  5. Jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt +48602899117

  6. kamil.osak na 14 lipca 2015 @ 20:54

    Pilnie szukam pracy gotowy na wyjazd zadnej pracy sie nie boje.mam prawojazdy kat.B i uprawnienia na wózki widlowe.prosze o kontakt+48662669073

  7. witam jestem zainteresowany panstwa oferta , jestem rzetelnym pracownikem. Nie mam rodziny co nieprzeszkadza mi na kiedy był by wyjazd i tym podobne. Mam 21 lat i jestem sprawny fizycznie. skarzynski_konrad@o2.pl