€10,22

Oferta fizycznej pracy w Holandii rozładunki mebli ogrodowych, Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 20-8-2018
  • Długość umowy: na dłuższy okres
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2018 13:19

Propozycja dobrze płatnej, fizycznej pracy w Holandii przy rozładunkach mebli ogrodowych na terenie Roosendaal. Oferta ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Pracownik magazynu – rozładunki mebli ogrodowych

Lokalizacja: Roosendaal, Netherlands

Aplikuj: jobs@axell.pl
tel: 0048 32 337 50 20

Obecnie dla naszego klienta w miejscowości Roosendaal poszukujemy pracownika magazynu/ operatora wózka EPT do pracy przy rozładunkach mebli ogrodowych.

Obowiązki

-Załadunek, rozładunek mebli ogrodowych

-Obsługa wózka EPT

-Pozostałe prace magazynowe

Wymagania

-Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

-Prawo jazdy kat. B

-Doświadczenia w obsłudze wózka EPT(Holenderski certyfikat będzie dodatkowym atutem)

UWAGA: DLA OSÓB NIE POSIADAJACYCH HOLENDERSKICH CERTYFIKATÓW OFERUJEMY WZIĘCIE UDZIAŁU W KURSIE WRAZ Z MOŻLIWOŚCIA NABYCIA UPRAWNIEŃ.

Oferujemy

Stawka: €10,22brutto/h

– Dodatki eksterytorialne

-Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

-Możliwość długotrwałej współpracy

-Darmowy transport do pracy

-Opiekę polskich koordynatorów

-Tygodniowy system wynagrodzeń

-Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

-Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii

-Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

-Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Holandia Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a także – w ramach usprawiedliwionego celu administratora – dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, jak również prawo odwołania zgody.
O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul.Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o.
Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP.

ID ogłoszenia: 6695b72c73bbdbfb