8,67 euro/h

Oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz sortowanie śmieci bez języka Huissen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Huissen
  • Opublikowany: 26 czerwca 2015 00:38

Firma zagraniczna z Huissen poszukuje pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Zatrudnienie od zaraz przy sortowaniu śmieci na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Huissen
Wynagrodzenie: 8,67 euro/h
Liczba stanowisk: 5
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na sortowaniu odpadów, które mogą zostać ponownie wykorzystane czyli papier, szkło, plastik czy odpady budowlane.

Wymagania:
– szybkość wykonywania zadań
– odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, samodzielność
– wyjazd od zaraz
– doświadczenie przy recyklingu jest konieczne (mniej niż rok)
– wytrzymałość fizyczna
– zatrudniamy kandydatów, którzy nie mają problemów ze zdrowiem
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– punktualne stawianie się w pracy
– dobre zorganizowanie

Oferujemy:
– przygotowanie dokumentów umożliwiających rozpoczęcie pracy w Holandii
– płatne lokum na czas trwania umowy
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna
– przejazdy do pracy są zapewnione
– pomoc w pierwszych dniach
– oferujemy 5 wolnych stanowisk
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji

Aplikacja:
W celu aplikacji zapraszamy na stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-recyklingu/huissen-holandia/11718522

ID ogłoszenia: 563558c7fc396347

9 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz sortowanie śmieci bez języka Huissen”

  1. Witam , jestem zainteresowany państwa oferta . Oto mój nr 661671742 badz mail damianpolak111@gmail.com . Czekam na odpowiedz i gorąco pozdrawiam.

  2. kamil.osak na 7 lipca 2015 @ 08:17

    Jestem gotowy na wyjazd szukam pracy pilne

  3. Witam serdecznie jestem zainteresowany ofertą pracy , proszę o kontakt pod numerem +48 693369888 Bądz +31 687857601 lub drogą mailową pozdrawiam

  4. Mariusz23 na 7 lipca 2015 @ 13:20

    witam. Mam 23 lata nie boje sie zadnej pracy wszystko co robie staram sie robić dokładnie i szybko tak aby pracodawca był zadowolony znam dosyć niezle jezyk holenderski troche słabiej angielski jestem zdyscyplinowany i puntułalny prace mogł bym zaczać od zaraz moj numer kontaktowy:+32465732658

  5. kamil.osak na 14 lipca 2015 @ 20:58

    Szukam pracy od zaraz pilnie gotowy do podjecia pracy tel
    Kon.+48662669073

  6. Norbert.L na 22 lipca 2015 @ 17:39

    Witam.Mam 19 lat jestem zainteresowany państwa oferta jestem osoba zdyscyplinowana ,kulturalna ,punktualna żadnej pracy się nie boje mój nr kontaktowy +48798248209

  7. Witam. Przebywam na terenie Holandii , zrezygnowałem z biura , które nie rozliczało się na czas. Jestem osobą silną z dobrą kondycją i pracowałem już na terenie Holandii w cięzkich warunkach. Potrafie się porozumiec komunitatywnie w języku angielskim czyli podstawy.
    Mój numer tel 0647390608

  8. Witam. Jestem zainteresowany tą pracą, mogę wziaść ją od zaraz. Proszę pisać na e-mail.

  9. Witam. Mam na imię Marcin lat 37.
    Posiadam doświadczenie w recyklingu ( szkło , pet , makulatura, zmieszane ).
    Mam wszystkie niezbędne szczepienia, jak i aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Jestem osobą nie palącą bez nałogów.
    Mógłbym podjąć u państwa pracę od zaraz.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Posiadam podstawowy kurs języka niemieckiego (1A) oraz podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jeśli moja kandydatura odpowiada państwu uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl