do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Holandii w budownictwie dla malarza bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 1 października 2014 16:18

Potrzebny pracownik fizyczny do pracy w Holandii na budowie. Oferta dla malarzy bez znajomości języka holenderskiego przy wykończeniach. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Malarz
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zapoznanie się z miejscem pracy
– ustalenie kolejności i zakresu robót
– oczyszczenie powierzchni malowanych
– pokrycie powierzchni różnego rodzaju farbami, lakierami, emulsjami czy tapetami

Wymagania:
– znajomość rodzajów materiałów budowlanych
– umiejętność doboru odpowiednich narzędzi
– znajomość rodzajów i właściwości farb
– kandydaci powinni znać różne techniki naklejania tapet
– udokumentowane doświadczenie w pracy malarza
– posiadanie wykształcenia kierunkowego
– język niemiecki komunikatywny
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– dokładność, precyzja

Oferujemy:
– podpisanie umowy holenderskiej
– dobre wynagrodzenie
– gwarantujemy możliwość odprowadzania składek
– oferujemy ubezpieczenie
– miejsce zamieszkania
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o kontakt za pomocą maila: rekrutacja@zeitmann.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m55k/

ID ogłoszenia: 803542b20747d024

3 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Holandii w budownictwie dla malarza bez języka”

  1. Witam,pracowalem w belgi przy wykonczeniach hoteli ,malowanie ,montowanie mebil,stzetABD.remonty fasad i renowacja i montaz okien i dzwi i malowanie.DZIEKUJE i czekam na odpis.

  2. Witam jestem 39l wyspecializowanym fachowcem w remontach mieszlacj zaimuje sie wykonczeniami ponad 20lat w tym pracowalem w Anglii Szwecji w zasadzie malowanie walkiem malowanie greckie g.k panele itp mam w jednym palcu jesli jest poduwage biorac potrzebna osoba o podobnym profili bez nalogow bardzo prosze o kontalt jestem zdyscyplinowany pozdraeiam Robert kom 536484909

  3. O ewentualne bardzo prosze o kontakt naprawde jestem wartos-iowum czlowiekiem i wywiazuje sie z pracy i jestem slowny aktywny jest em jesli chodzi o prace caly czas pozdrawiam i czekam na odpowiedz Robert kom536484909