10.56-15.30/h

Oferta fizycznej pracy w Holandii w pralni przemysłowej od zaraz bez języka Eindhoven 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 maja 2019 00:18

Bez znajomości języka od zaraz dla pracowników fizycznych propozycja legalnej pracy w Holandii. Zatrudnienie w pralni przemysłowej działającej w Eindhoven.

Dla naszego klienta szukamy pracowników do pracy w pralni. Czy chcesz pracować w hipernowoczesnej firmie w Eindhoven?

Jeśli tak, to ta praca jest dla Ciebie!

Twoje obowiązki:
• Praca w zautomatyzowanej wielodziałowej pralni przemysłowej
• Sortowanie, składanie i wieszanie prania
• Kontrola jakości poszczególnych sztuk
• Podstawowa obsługa maszyn piorących
• Inne prace pomocnicze na terenie pralni
Wymagania:
• Lubisz pracować w zespole
• Jesteś elastyczny i dokładny
• Przyczyniasz się do miłej atmosfery
• Doświadczenie w pracy na produkcji jest dodatkowym atutem
• Mieszkasz w okolicy Eindhoven
• Mówisz po holendersku / angielsku lub niemiecku to plus

Oferujemy:
• Praca na pełn etat
• Wynagrodzenie wypłacane w euro
• Umowa w języku polskim
• Stawka 10.56 – 15.30€/h
• Dodatek wakacyjny
• Praca na długi okres, możliwość stałego zatrudnienia
• Możliwość rozwoju
• Praca od zaraz!
Dni robocze od poniedziałku do piątku 40 godzin tygodniowo

ID ogłoszenia: 4775ce6604920f0b

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Holandii w pralni przemysłowej od zaraz bez języka Eindhoven 2019”

  1. natalia.jurczak na 17 czerwca 2019 @ 12:34

    Witam,

    Jestem zainteresowana podjęciem pracy od 1.06.2019. Proszę o pilny kontakt na adres mailowy: natalia.jurczak@hotmail.com.

    Pozdrawiam,
    Natalia Jurczak