EUR

Oferta fizycznej pracy w Holandii – załadunek i rozładunek kontenerów w Son od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Son ( Brabancja Północna )
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2019-12
  • Długość umowy: ,,
  • Opublikowany: 17 grudnia 2019 00:20

Z komunikatywną znajomoscią języka angielskiego oferta fizycznej pracy w Holandii w rejonie Son przy rozładunku i załadunku kontenerów z pomocą wózka elektrycznego.

Holandia | Son ( Brabancja Północna ) | 9,94 EUR +dodatki zmianowe i za pracę w godzinach nadliczbowych

Opis stanowiska:
Praca w firmie zajmującej się sprzedażą hurtową mięsa i produktów mięsnych. Załadunek i rozładunek kontenerów za pomocą elektrycznego wózka EPT. Praca w niskich temperaturach ok. 5-6°C, na 2 zmiany: 7:00-15:30 i 15:30-23:00

Wymagania:
Komunikatywny angielski. Min. 3 mies. doświadczenie na wózku EPT

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
PL 0048 512 602 557
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 7825df6d44436174