Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

12,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Holandii 2021 na magazynie przy zbieraniu zamówień w Tilburg lub Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od już
  • Długość umowy: 18 m-cy z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lipca 2021 00:03
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferta pracy w Holandii 2021 na magazynie przy zbieraniu zamówień w Tilburg lub Oss

Opis

Firma z Tilburga poszukuje od zaraz order pickerów do pracy w Holandii. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego na magazynie z art. aluminiowymi.

Praca przy zbieraniu zamówień w zakładzie zajmującym się produkcją profili aluminiowych. Praca w miejscowości Tilburg lub Oss.

Wymagane: motywacja do pracy, znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego, prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne), umowę na 18 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz, możliwość wyjazdu od zaraz, gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta, pracę w systemie zmianowym oraz w godzinach nadliczbowych, dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych, komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć wi-fi, bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy, opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.

Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1) informujemy, że administratorem danych jest Metaal Flex Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu 47-200, ul. Czerwińskiego 2 (nr certyfikatu 471). Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się na stronie: https://metaalflex.pl/polityka-prywatnosci/

ID ogłoszenia: 81460e6d936526d5

 

ilość wszystkich wyświetleń: 357, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.
error: Kopiowanie zabronione!