Do uzg.

Oferta pracy w Holandii bez języka dla par pakowanie słodyczy od zaraz Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 lutego 2023 11:04

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii dla pakowaczy. Zatrudnienie w Oss bez znajomości języka dla par przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie produktów na magazynie;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie składanie i układanie kartonów;
  • pakowanie gotowych produktów do pudełek;
  • układanie opakowań na taśmie i paletach.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • sprawność manualna;
  • dokładność;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dostępność od zaraz;
  • zatrudnienie również dla par.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • kontrakt holenderski;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii i przy załatwianiu formalności;
  • płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne;
  • transport do pracy;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • wsparcie koordynatorów;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę na dwie zmiany;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • dodatek wakacyjny i urlopowy oraz dodatki za pracę zmianową i w weekend.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.hobij.pl/oferty-pracy/logistyka-przemysl/pracownik-linii-produkcyjnej-pakowacz-ka

ID ogłoszenia: 12963ee9a1493bde