do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez języka na magazynie od zaraz Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 23:36

Dystrybutor z okolic Rotterdamu od zaraz zatrudni Polaków na magazyn do zbierania zamówień. Dam pracę w Holandii bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym w okolicy zakładu.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Rotterdam.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Obowiązki na stanowisku:

  • zbieranie zamówień dla sklepów detalicznych;
  • pakowanie oraz zabezpieczanie towaru;
  • kontrolowanie jakości;
  • etykietowanie;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na hali magazynowej.

Oczekujemy:

  • co najmniej komunikatywnego języka angielskiego;
  • gotowości i chęci podjęcia zatrudnienia na rok;
  • profesjonalnego podejścia do obowiązków;
  • odpowiedzialności i sumienności;
  • mile widziane będzie zaświadczenie o niekaralności;
  • referencje z poprzednich prac będą plusem.

Gwarantujemy:

  • zakwaterowanie płatne;
  • wypłaty co tydzień;
  • umowę o pracę na rok;
  • ubezpieczenie i składki;
  • pomoc w formalnościach;
  • opiekę polskiego managera;
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu;
  • premie za pracę weekendową i zmianową;
  • dokładne szkolenie;
  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie.

Dla kandydatów:
Drodzy kandydaci zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim pod adres mailowy:

praca@hobij.pl

W tytule wiadomości aplikacyjnej prosimy wpisać: MAGAZYNIER.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-na-magazynie-zbieranie-zamowien-ok-rotterdamu-id371880.html

ID ogłoszenia: 28657645714073d2

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii bez języka na magazynie od zaraz Rotterdam”

  1. Piotr Solibieda na 20 czerwca 2016 @ 09:17

    Pracowałem w Polsce na wózkach w konspol-bis i chciałbym dalej rozwijać taki typ pracy.