10.00

Oferta pracy w Holandii bez języka na magazynie w Rossum

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rossum
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 12
  • Opublikowany: 29 stycznia 2019 01:47

Również bez znajomości języka dostępna ciekawa praca w Holandii na magazynie w rejonie Rossum przy kompletowaniu zamówień z pomocą skanera ręcznego.

Poszukujesz pracy w Holandii? Zatem nie zwlekaj i zgłoś się do nas!

Obowiązki

• zbieranie zamówień przy użyciu skanera ręcznego

Wymagania

mile widziane doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień

mile widziane prawo jazdy

Oferujemy

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 9,33euro

Stabilne zatrudnienie, holenderska umowa o pracę

Opieka polskojęzycznych koordynatorów

wypłaty co 4 tygodnie (możliwość wzięcia zaliczki)

kontrakt gwarantujący 160h/miesięcznie

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres karol@holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 565c4ad18f261a0