do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez języka na magazynie z odzieżą od zaraz Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 listopada 2019 00:04

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Holandii na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie w Utrechcie bez znajomości języka dla magazynierów przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień;
  • sortowanie produktów oraz przeprowadzanie kontroli jakości;
  • przygotowywanie odzieży do wysłania;
  • rozładowywanie i załadowywanie towarów;
  • rozmieszczanie towarów na magazynie.

Wymagania:

  • nie jest potrzebny j. holenderski, ale konieczny jest język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • zmotywowanie oraz chęć do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • załatwienie niezbędnych formalności dotyczących zatrudnienia;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • dojazd do pracy;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • zapewnione godziny pracy;
  • pomoc koordynatorów;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% dochodów brutto oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto;
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym oraz w weekendy;
  • rozliczenia podatkowe, co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

CV tylko w języku angielskim należy przesłać na adres: rzeszow@hobij.pl z informacją w tytule wiadomości: ODZIEŻ UTRECHT

Źródło: www.praca4u.net/magazynier-w-utrechcieodziez-id1182143.html

ID ogłoszenia: 8955dc034a663db1