do ustalenia

Oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji ciastek od zaraz Beek en Donk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beek en Donk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 02:34

Od zaraz opcja pracy w Holandii na produkcji ciastek z zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Beek en Donk dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów na linii.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Beek en Donk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją ciastek
  • zadaniem pracownika będzie segregacja oraz pakowanie wyrobów przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • motywacja i chęć do podjęcia pracy
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy
  • możliwość wyjazdu do Holandii na dłużej
  • zręczność i zwinność

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • zapewnione na miejscu zamieszkanie w domkach
  • transport do pracy
  • szansę rozwoju zawodowego
  • opiekę koordynatora
  • wsparcie w załatwianiu formalności i dokumentów

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne należy przesyłać na adres:

a.czajkowska@beetsma.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-pakowanie-ciastek-3691839.html

ID ogłoszenia: 10658dccbff630ee

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji ciastek od zaraz Beek en Donk”

  1. Dominika78903 na 12 kwietnia 2017 @ 05:58

    Dzień dobry
    Chciałabym zapytać czy znajomość języka angielskiego jest wymagana czy nie? Ponieważ we wstępie jest napisane ze nie jest wymagana a w wymaganiach nizej ze znajomość języka jest konieczna . Proszę o informację.
    Pozdrawiam