stawki wiekowe

Oferta pracy w Holandii bez języka od zaraz na magazynie Venlo zbieranie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 8 maja 2016 20:01

Magazyn z Venlo od zaraz zatrudni pracowników do zbierania zamówień. Ogłoszenie pracy w Holandii dla osób energicznych, operatywnych i samodzielnych. Zakwaterowanie jest dostępne na miejscu, niedaleko miejsca zatrudnienia.

Stanowisko: order picker/magazynier.

Miejsce zatrudnienia: Venlo.

Wynagrodzenie: według stawek wiekowych.

Zakres obowiązków:

  • załadunek oraz rozładunek ciężarówek;
  • kompletowanie zamówień według dostarczonej listy;
  • transport wewnętrzny towarów na hali magazynowej;
  • przygotowanie zamówień do wysyłki, pakowanie;
  • kontrolowanie jakości.

Wymagania wobec pracownika:

  • doświadczenie w pracy jako magazynier;
  • język angielski w stopniu dobrym;
  • elastyczność godzinowa;
  • dokładność i sumienność;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • odpowiedzialność;
  • sprawność i siła fizyczna;
  • mile widziane kobiety.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenia płatne co tydzień;
  • jarografy;
  • rekompensatę opłat za zakwaterowanie dla osób poniżej 23 lat;
  • organizację podróży do Holandii;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc w sprawach urzędowych;
  • dodatek wakacyjny oraz premia za nadgodziny;
  • ubezpieczenie;
  • umowę o pracę.

Aplikacje:
W celu wzięcia udziału w rekrutacji zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej:

Źródło:praca4u.net

ID ogłoszenia: 317572a35a3b5ee4