do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez języka od zaraz na magazynie z odzieżą Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 28 września 2016 20:59

Magazyn z markową odzieżą z Tilburga poszukuje kandydatów do zatrudnienia bez znajomości języka. Oferta pracy w Holandii dostępna od zaraz dla Polaków przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Lokalizacja: Tilburg

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca magazynie z makowymi ubraniami polega na zbieraniu zamówień z użyciem skanera ręcznego
  • do zadań pracownika należy pakowanie oraz segregacja odzieży ze względu na kolor i rozmiar

Wymagania:

  • dostępność na minimum 3 miesiące
  • znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • zaletą będzie posiadanie uprawnień do prowadzenia pojazdów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i znanej na rynku firmie odzieżowej
  • możliwość przedłużenia współpracy
  • pracę bez doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie z szansą na podwyżkę
  • możliwość skorzystania z płatnego mieszkania, ubezpieczenia oraz komunikacji miejskiej
  • wsparcie koordynatorów z Polski
  • dobrą i przyjazną atmosferę w pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zainteresowani ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: tns.group@op.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26284c/

ID ogłoszenia: 26257ea8275b9c1e