do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez języka od zaraz produkcja kanapek Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: co najmniej 6 miesięcy
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 01:30

Fabryka kanapek z Losser od zaraz zatrudni nowe osoby na produkcję, bez znajomości języka. Holandia praca dla Polaków na podstawie legalnej umowy oraz z zakwaterowaniem niedaleko zakładu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Losser.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn produkcyjnych (krajalnice, maszyny pakujące);
  • naklejanie kodów i etykiet;
  • dostarczanie produktów na taśmę;
  • kontrolowanie jakości;
  • zatrudnienie odbywa się w trybie zmianowym.

Wymagania:

  • język niemiecki lub angielski w komunikatywnym poziomie;
  • gotowość do pracy na co najmniej 6 miesięcy;
  • motywacja do pracy;
  • odpowiedzialne podejście;
  • energiczność i bystrość;
  • ścisła higiena osobista;
  • sumienność i uczciwość.

Oferujemy:

  • dobre zarobki z możliwością podwyżki;
  • zatrudnienie na pół roku z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • dojazdy do pracy – w zależności od odległości busem lub rowerem;
  • ubezpieczenie;
  • dobrą atmosferę w pracy;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacje:
Prosimy kliknąć w „Aplikuj” na stronie internetowej:

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 3315755feafdcced

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii bez języka od zaraz produkcja kanapek Losser”

  1. Witam jestem zainteresowamy oferta pracy prosil bym o odpowiedz z numerem kontaktowym