€10,61

Oferta pracy w Holandii bez języka od zaraz produkcja pizzy w Liessel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Liessel
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Możliwość długotrwałej współpracy
  • Opublikowany: 10 maja 2021 00:50

Fabryka z Liessel poszukuje od zaraz kandydatów do ciekawej pracy w Holandii przy produkcji pizzy. Zatrudnienie dla chętnych bez znajomości języka obcego – angielski mile widziany.

Dla naszego klienta w miejscowości Liessel poszukujemy pracowników produkcyjnych. Firma zajmuje się produkcją pizzy dla supermarketów. Praca ze swieżymi produktami, zachowane są najwyższe standardy higieny.

Jedna zmiana: 7:00 – 16:00

Obowiązki:
Układanie różnych składników na cieście (w zależności od produktu)
Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

Nasza oferta:
-Stawka €10,61 – 11,64 brutto/h
-Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
-Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Darmowy transport do pracy
-Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
-Tygodniowy system wynagrodzeń
-Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
-Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:
-Mile widziana znajomość języka angielskiego (NIE WYMAGANA)
-Chęć do powtarzającej się pracy na linii produkcyjnej
-Oferta dla osób szukających pracy na dłużej

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 8426099099e04b5a