od 10,78 € brutto/h

Oferta pracy w Holandii bez języka produkcja batonów od zaraz fabryka w Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 26 września 2022 11:43

Na produkcji batonów potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie w fabryce z Leerdam bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leerdam.

Wynagrodzenie: od 10,78 € brutto na godz., a po pół roku podwyżka do 12,10 € brutto/h i po roku 13,15 € brutto/h.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji batonów proteinowych, energetycznych oraz odchudzających;
  • pracownik będzie obsługiwał maszyny produkcyjne;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów;
  • konserwowanie urządzeń i maszyn oraz ustawianie parametrów.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • posiadanie doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji produkcyjnej;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • legalną pracę;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • wsparcie koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

+48 797 813 777

Źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-batony-proteinowe-holandia,oferta,9366210

ID ogłoszenia: 1706329cf75408ab