10,55 euro brutto/h

Oferta pracy w Holandii bez języka produkcja sałatek z warzyw i owoców, Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: --
  • Opublikowany: 6 maja 2021 00:14

Fabryka z Eindhoven poszukuje od zaraz chętnych również bez znajomości języka do podjęcia pracy w Holandii przy produkcji sałatek owocowych i warzywnych.

[PRODUKCJA SAŁATEK Z WARZYW I OWOCÓW / EINDHOVEN / HOLANDIA]
Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje pracowników produkcji sałatek
Miejscowość: Eindhoven
Opis stanowiska: Ręczne i maszynowe krojenie warzyw i owoców, mycie, suszenie , pakowanie, mieszanie i przygotowanie ich. Obsługa i przygotowanie maszyn do cięcia i maszyn do pakowania. Kontrola umytych produktów pod kątem jakości. Wykonywanie pracy według różnych receptur.

Wymagania:
– dostępność na dłuższych okres czasu
– mile widziane prawo jazdy
– znajomość języków obcych nie jest wymagana
– mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym profilu (branży)
Oferujemy:
– stałą pracę i dużą ilość godzin,
– stawkę początkowa €10.55 brutto/h , po 6 miesiącach €10.88 brutto/h
– zwrot kosztów dojazdu powyżej 10 km od miejsca pracy
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie zdrowotne
– cotygodniowe wynagrodzenie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule: Produkcja sałatek / Eindhoven

ID ogłoszenia: 27860929dbb3c943