9,87 euro/h brutto

Oferta pracy w Holandii 2018 bez języka przy pakowaniu batonów od zaraz Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 9 maja 2018 00:36

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Holandii przy pakowaniu batoników. Od zaraz możliwość zatrudnienia w zakładzie z Leerdam dla osób bez znajomości języka na dłuższy okres.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Leerdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,87 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu batonów do pudełek
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolowaniem jakości oraz naklejaniem etykiet na opakowania

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • chęć i motywacja do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo co miesiąc
  • zatrudnienie na dobrych warunkach
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy
  • dojazd do Holandii
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zapewnione zakwaterowanie firmowe
  • pomoc w sprawach formalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 2055ae5836140b2a

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii 2018 bez języka przy pakowaniu batonów od zaraz Leerdam”

  1. Witam,wraz z partnerem poszukuję od zaraz pracy w Holandii z zakwaterowaniem. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 881749829 .Do uslyszenia. Pozdrawiam Laura