14,47 € brutto/h

Oferta pracy w Holandii bez języka przy produkcji ciastek od zaraz fabryka Beek en Donk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beek en Donk
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 17 stycznia 2022 09:14

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji ciastek. Zatrudnienie w fabryce z Beek en Donk bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Beek en Donk.

Wynagrodzenie: 14,47 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sortowanie oraz pakowanie ciastek;
  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z językiem angielskim w stopniu podstawowym;
  • pracowitość;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • legalną pracę;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • zakwaterowanie;
  • zatrudnienie w systemie dwu- lub trzyzmianowym;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego;
  • program poleceń, który pozwala zarobić 200 PLN za każdą poleconą osobę.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz, który dostępny jest na stronie:

Źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/wysoka-stawka-praca-przy-produkcji-ciasteczek/

ID ogłoszenia: 98761defa92bf29b