7,65 - 9,63 euro za godzinę

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka Delft od zaraz pomoc kuchenna

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Delft
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 16 maja 2016 12:11

Restauracja należąca do sieci IKEA zatrudni od zaraz pomoc kuchenną w Delft. Praca w Holandii bez znajomości języka dla osób dyspozycyjnych oraz operatywnych. Zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Delft.

Zarobki: 7,65 – 9,63 euro za godzinę w zależności od wieku.

Zadania na stanowisku:
dokładne i szybkie zmywanie naczyń na kuchni, a także inne zadania w zależności od aktualnego zapotrzebowania kucharzy.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • dokładność, uczciwość;
  • sumienne podejście do pracy;
  • zaangażowanie;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • znajomość języka angielskiego (zostanie zweryfikowana na rozmowie);
  • gotowość do pracy również w czasie świąt;
  • kultura osobista oraz przyjazne nastawienie.

Zapewniamy:

  • miłą atmosferę pracy;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę w późnych porach wieczornych, niedziele i święta;
  • zakwaterowanie płatne 82 euro tygodniowo;
  • płatne ubezpieczenie 18 euro/tydzień ;
  • dla najlepszych podwyżki wynagrodzenia;
  • dodatki wakacyjne dostępne dwa razy w roku;
  • przyjazne warunki.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez link (należy kliknąć „Aplikuj”:

ID ogłoszenia: 114573997b8852c7

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka Delft od zaraz pomoc kuchenna”

  1. Witam poszukuje pracy w holandi. Mieszkam w oldebroek nie mam prawa jazdy i umiem język angielski komunikatywnie. Posiadam rozniez papiery o ukończeniu praktyki jako pomoc kuchenna. Proszę o kontakt na nr . telefonu +31686422198 lub na adres email. Pozdrawiam 🙂