10,17 €/h

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka na magazynie z AGD od zaraz Venlo 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 maja 2020 00:20

Pracodawca z Venlo szuka od zaraz chętnych do pracy w Holandii na magazynie z AGD. Zatrudnienie 2020 dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: 10,17 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał obowiązki na różnych działach, np. zwroty i uzupełnianie zwrotów, pakowanie, zbieranie zamówień, takich jak: wszystko dla domu, ogrodu, meble, artykuły gospodarstwa domowego i inne.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • doskonała organizacja pracy;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • chęć pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • dodatki urlopowe oraz wakacyjne;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • płatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, które są wyposażone w AGD, TV, Wi-Fi;
  • transport do pracy na terenie Holandii – firmowym samochodem.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/magazynier-holandia-venlo,oferta,7459899

ID ogłoszenia: 3915e8f22ae1506c

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka na magazynie z AGD od zaraz Venlo 2020”

  1. Marcin1981 na 31 maja 2020 @ 10:15

    Witam interesuje mnie ta praca

  2. Marcin1981 na 31 maja 2020 @ 10:16

    7459899