9,97 € brutto/h

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka produkcja kosmetyków od zaraz dla par Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 27 maja 2021 12:13

Przy produkcji kosmetyków potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie w fabryce z Vlijmen dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vlijmen.

Wynagrodzenie: 9,97 € brutto na godz. dla osób powyżej 21. roku życia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji różnych kosmetyków;
  • pracownik będzie wykładał puste butelki na taśmę, a także naklejał etykiet oraz dokręcał nakrętki;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • pakowanie towarów do opakowań indywidualnych oraz zbiorczych;
  • do obowiązków będzie należało wykonywanie innych prac produkcyjnych, magazynowych oraz porządkowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy na trzy zmiany;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym;
  • umiejętność przestrzegania zasad, które panują w zakładzie pracy;
  • chęć pracy w weekendy oraz w nadgodzinach;
  • możliwość podjęcia pracy w różnych oferowanych przez agencję zakładach;
  • przestrzeganie zakazu noszenia makijażu, biżuterii oraz sztucznych włosów, rzęs itp.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia wraz z pełnym pakietem socjalnym;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zatrudnienie również dla par i grup ze wspólnym zakwaterowaniem;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki za pracę w godzinach nocnych, a także w weekendy i w nadgodzinach;
  • przy oddelegowaniu do innych pokrewnych prac stawka nie będzie niższa niż 9,72 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 2860acfbb6f1aaa