do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka na produkcji pizzy od zaraz Bunschoten 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 lipca 2020 13:00

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji pizzy. Zatrudnienie 2020 w fabryce z Bunschoten bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bunschoten.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się formowaniem ciasta, dodawaniem składników, np. sera, szynki, sosu i pieczarek;
  • zadaniem będzie również pakowanie do kartonów upieczonych już produktów.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • elastyczność;
  • umiejętność dostosowywania się do płynnego grafika;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kart. B.

Oferujemy:

  • możliwość wyrobienia nadgodzin, a do tego dodatki zmianowe (150% w soboty, 200% w niedziele, a w czasie nadgodzin 137%);
  • legalne zatrudnienie;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • pracę w systemie FLEX, gdzie grafik jest ustalany codziennie;
  • ubezpieczenie oraz zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przet2warzanie danych osobowych można wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-pizza-bunschoten-holandia,oferta,7533493

ID ogłoszenia: 1785eecaa6959989

Linki sponsorowane