do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz Son na produkcji sprzętu elektronicznego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Son
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2016 23:48

Fabryka sprzętu elektronicznego do zaraz przyjmie nowych pracowników na produkcję. Holandia praca bez znajomości języka w zakładzie z Son. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i odpowiedzialne stanowisko.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Son.

Pensja: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • składanie sprzętu elektronicznego według instrukcji w języku angielskim;
  • skręcanie elementów, łączenie ich;
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy;
  • kierownik zmiany może zlecać również inne zadania.

Wymagania:

  • duża precyzja oraz dokładność;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niewymagany niderlandzki);
  • sprawne dłonie;
  • brak poważnych chorób;
  • dobry wzrok;
  • motywacja oraz zapał do pracy;
  • samodzielność w działaniu;
  • umiejętność szybkiej i skutecznej nauki;
  • zdolności adaptacyjne.

Oferujemy:

  • miejsce zamieszkania oraz ubezpieczenie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • wyżywienie w czasie pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenia;
  • możliwość nauki nowych rzeczy;
  • organizację wyjazdu do Holandii;
  • pomoc w formalnościach.

Aplikacje:
Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem tej pracy zapraszamy serdecznie do składania zgłoszeń za pośrednictwem strony internetowej:

Prosimy kliknąć „Aplikuj teraz”.

ID ogłoszenia: 32557bb709ae8cd6