12,05 € brutto/h

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka pakowanie ciastek od zaraz Broek op Langedijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Broek op Langedijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2021 11:07

Zatrudnienie w Broek op Langedijk dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii 2021 przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Broek op Langedijk.

Wynagrodzenie: 12,05 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem ciastek w plastikowe opakowania oraz kartony;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z językiem angielskim;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki za pracę w systemie zmianowym;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto oraz urlopowy – 10,87% dochodów brutto;
  • raz w tygodniu zestawienie przepracowanych godzin i kosztów;
  • wypłatę raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • zorganizowanie płatnego wyjazdu u zaufanego przewoźnika;
  • rozliczenia podatkowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.eena.pl/0,22701,oferta-pracy-pakowacz-etykieciarz.html

ID ogłoszenia: 161606f0cf3d1df8