Do uzg.

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka produkcja czekolady od zaraz fabryka Vaassen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vaassen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 lutego 2023 12:18

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii. Zatrudnienie w fabryce z Vaassen od zaraz na produkcji czekolady. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vaassen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji czekolady;
  • w fabryce produkowane są także bombonierki, batoniki czekoladowe i słodycze okazjonalne.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego albo niderlandzkiego;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku albo na produkcji spożywczej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem lub samochodem;
  • zatrudnienie do podjęcia na dłużej;
  • wsparcie polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

źródło: www.flexcraft.nl/pl/vacatures/working-in-holland/pracownik-produkcji-X9NqC-yAtAMqvY4u

ID ogłoszenia: 89763e2a73de72f4