13,73 € brutto/h

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka produkcja rowerów od zaraz 2023

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 marca 2023 12:49

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii na produkcji rowerów. Zatrudnienie 2023 od zaraz dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 13,73 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie rowerów marki GIANT;
  • zadaniem będzie też pakowanie orasz zabezpieczanie skręconych wcześnie rowerów do wysłania;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pracę w systemie na dwie zmiany.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami;
  • dostępność od zaraz;
  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale ze znajomością języka angielskiego;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie, a także ubezpieczenie;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, mogą wysyłać zgłoszenia przez formularz:

Lub kontaktować się przez email lub telefon:

info@flexcraft.eu

+48 504 181 439

Źródło: https://flexcraft.nl/pl/vacatures/working-in-holland/montaz-rowerow-i-komponentow-rowerowych-Yv_gwTvGfk7vYq8R

ID ogłoszenia: 51763fcf3029b5ce