10,96 € na godz.

Oferta pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu pączków od zaraz Oldenzaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oldenzaal
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 lipca 2022 12:41

Aktualna od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu pączków. Zatrudnienie 2022 w Oldenzaal dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oldenzaal.

Wynagrodzenie: 10,96 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się pakowanie m produktów cukierniczych oraz piekarniczych do pudełek – pączki, donuty oraz ciastka;
  • możliwe będzie również wykonywanie zadań jako operator maszyn.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka obcego;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii;
  • ubezpieczenie w czasie wyjazdu;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

agata.stein@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001508-pakowanie-paczkow-i-donutow/

ID ogłoszenia: 38262c4743af1102