negocjowane

Oferta pracy w Holandii dla kierowców kat. C+E w Best – supermarkety ALDI

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Best
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz!!!
  • Długość umowy: agencyjna
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 00:56

Sieć supermarketów ALDI w miejscowości Best poszukują od zaraz kierowców kat. C+E do pracy w Holandii przy rozwożeniu towarów między sklepami.

Obecnie dla naszego klienta w miejscowśći Best, sieci marketów spożywczo-przemysłowych Aldi, poszukujemy kierowców C+E ( kod 95).Możliwość pracy na nadgodziny.
WYMAGANIA:
Minimum pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
Prawo jazdy C+E z wpisanym kodem 95,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Transport towaru na terenie południowo-zachodnich Niderlandów, (okolice Dordrecht, Waspik, Breda, Bergen Op Zoom, Zeeland),
Załadunek/rozładunek towaru przy użyciu elektrycznego wózka paletowego,
Zabezpieczanie towaru,
Praca w oparciu o ustalony wcześniej grafik,
OFERUJEMY:
Możliwość pracy na nadgodziny,
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych,
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy,
Możliwość długotrwałej współpracy,
Darmowy transport do pracy,
Opiekę polskich koordynatorów,
Tygodniowy system wynagrodzeń,
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii,
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie,

Wyślij swoje CV już teraz na jobs@axell.nl lub zadzwoñ +31135075440
Zobacz więcej naszych ofert pracy na stronie:

ID ogłoszenia: 5475d16018623f17