10,84

Oferta pracy w Holandii dla par bez języka na produkcji przekąsek od zaraz w Alphen aan den Rijn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alphen aan den Rijn
  • Długość umowy: praca na dłużej
  • Opublikowany: 27 marca 2021 17:00

Dla par również bez znajomości języka atrakcyjna oferta pracy w Holandii na produkcji przekąsek mięsnych. Zatrudnienie od zaraz w zakładzie z Alphen aan den Rijn.

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji przekąsek mięsnych – praca na ekspedycji

Opis stanowiska:

– przygotowywanie do wysyłki
– załadunek i rozładunek
– etykietowanie
– inne prace pomocnicze

Wymagania

– dostępność na dłuższy okres czasu
– brak przeciwwskazań do pracy w chłodniejszych warunkach

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie: 10,80 Euro/godzinę brutto BRAK WIEKÓWKI
– przewidywana ilość godzin tygodniowo: przynajmniej 40 – 45
– legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
– ubezpieczenie holenderskie
– zakwaterowanie plus dodatek mieszkaniowy
– pomoc polskiego koordynatora
– cotygodniowe wypłaty na konto
– darmowy dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY W PARZE LUB WIĘKSZEJ GRUPIE OSÓB

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824, 17 222 7137, 797046128 lub 690184833

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu!

Ilość wolnych miejsc ograniczona. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Oświadczam, że jestem świadomy, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

ID ogłoszenia: 477605de5857d9ac