11,75 € brutto/h

Oferta pracy w Holandii dla par od zaraz przy pakowaniu pączków bez języka Oldenzaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oldenzaal
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 29 maja 2023 11:15

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii dla par. Zatrudnienie w Oldenzaal od zaraz przy pakowaniu pączków. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oldenzaal.

Wynagrodzenie: 11,75 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie pączków i donutów oraz ciastek;
  • możliwe również wykonywanie zadań na stanowisku operatora maszyn.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywną znajomością angielskiego;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz dodatki zmianowe w wysokości od 34 do 100%;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • możliwość zatrudnienia dla par i grup;
  • zatrudnienie w systemie na dwie zmiany;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF – pokoje maksymalnie dwuosobowe;
  • ubezpieczenie;
  • dojazd do pracy rowerem albo samochodem;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

agata.stein@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: https://www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001508-pakowanie-paczkow-i-donutow/

ID ogłoszenia: 570646f9a72bc74d