460-510 euro tygodniowo brutto

Oferta pracy w Holandii dla Polaków od zaraz jako glazurnik-kafelkarz bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 czerwca 2018 01:11

Opcja zatrudnienia na stanowisku glazurnika dla budowlańców bez znajomości języka. Możliwość podjęcia pracy w Holandii na budowie od zaraz z zapewnionym ubezpieczeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany, glazurnik

Miejsce pracy: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 460 do 510 euro za tydzień brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała wykończeniu obiektów związanym z układaniem płytek

Wymagania:

  • posiadanie co najmniej 5-letniego doświadczenia
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia zdobytego w Holandii
  • dokładne i staranne wykonywanie zleconych zadań
  • własne auto oraz narzędzia do pracy

Oferujemy:

  • ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników obowiązujące w krajach Unii Europejskiej
  • zarobki wypłacane raz w tygodniu na konto
  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę
  • wysokie zarobki
  • darmowe zamieszkanie w samodzielnym pokoju
  • pracę w Holandii na dłuższy okres

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:

radek@valentojobs.nl

Źródło: http://www.praca4u.net/zatrudnimy-glazurnikow-do-pracy-w-holandii-na-dlugi-okres-id1139924.html

ID ogłoszenia: 6105b09585887f90