Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

od 9.86

Oferta pracy w Holandii dla pomocy kuchennej od zaraz Plombieres 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: plombieres
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: conajmniej rok
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2019 03:43
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferta pracy w Holandii dla pomocy kuchennej od zaraz Plombieres 2019

Opis

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Holandii dla Polaków w miejscowości Plombieres na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie 2019 z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Witamy Serdecznie !
Dla holenderskich przedsiębiorców poszukujemy kandydatów do pracy z bezpośrednim kontraktem od klienta
Praca na długi okres czasu (roczne kontrakty)
O ofercie !
Praca na kuchni ? Czemu nie , nie musisz mieć lat doświadczenia na kuchni z nami masz możliwość nabyć doświadczenie . Poszukujemy chętnych i zmotywowanych kandydatów do prac kuchennych w malowniczym regionie. Oferujemy kandydatą pracę na pozycji cheff de partie(krojenie i podstawowe prace) , praca w sektorze mise en place (układanie posiłków na talerzu ) i również podstawową pracę na zmywaku z możliwością rozwoju i przejścia na wyższe stanowisko. Zarobki zaczynają się od 9.86 € (bez doświadczenia) po weryfikacji umiejętności na danym stanowisku stawka może wzrosnąć nawet do 20 €. Ilość godzin tygodniowo to 40 + (ilość godzin jest zależna od wymagania kandydata ).Praca w miłej atmosferze gwarantowany co najmniej jeden posiłek i napoje w czasie pracy . Jedynymi wymaganiemi , które stawiamy przed naszymi kandydatami są znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego bądz też francuskiego w conajmniej stopniu komunikatywnym i motywacja do pracy. DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE LECZ MIŁO WIDZIANE !

O nas !
NIE JESTEŚMY UITZENDBUREAU ! Jesteśmy świeżą firmą , którą założyło dwóch młodych przedsiębiorców wychodzących z ideą wyciągnięcia ręki do osób ambitnych i pracowitych pragnących stabilizacji za granicą
WAŻNE !
CV ZAINTERESOWANYCH PROSIMY PRESYŁAĆ NA PODANY NIŻEJ ADRES MAIL’OWY . PROSIMY ABY CV BYŁO W JEDNYM Z CZTERECH JĘZYKÓW (ANGIELSKI/NIEMIECKI/HOLENDERSKI BADZ TEZ FRANCUSKI ) ZE WZGLĘDU NA WERYFIKACJĘ PRZEZ KLIENTA (PRACODAWCĘ)

     

ID ogłoszenia: 4805cd8a5c7787d7

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 230, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.