9-10

Oferta pracy w Holandii jako Magazynier, orderpicker z EPT

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 21.03.2017
  • Długość umowy: min.26 tyg.
  • Opublikowany: 23 marca 2017 01:42

Od zaraz pilnie poszukiwani magazynierzy zdecydowani do podjęcia pilnej pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień na magazynie w Tilburgu z pomocą wózka EPT.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu

Numer referencyjny: RHE/03/2017
Start pracy: Poniedzialek 27.03.2017
Lokalizacja: Tilburg

OPIS STANOWISKA:
• Zbieranie zamówien dla klientów z calej Europy,
• Skanowanie produktów,
• Przygotowywanie towarów do wysylki,
• Reczny zaladunek i rozladunek kontenerów,
• Obsluga wózka sterowanego elektrycznie (EPT),
• Wszystkie wyzej wymienione funkcje wymagaja dobrej kondycji fizycznej.

WYMAGANIA:
• Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego,
• Doświadczenie w obsłudze wózków EPT,
• Pozytywne referencje z poprzednich zakładów pracy,
• Dobra kondycja fizyczna,
• Doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane,
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zatrudnienie na warunkach holenderskich,
• Zakwaterowanie (odplatne),
• Ubezpieczenie (odplatne),
• Opieke polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV z dopiskiem ORDERPICKER Z EPT na adres:
d.grzywna@pran.eu

ID ogłoszenia: 92758d0eefed7785