480.00

Oferta pracy w Holandii jako spawacz – operator robota spawalniczego, Nijkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 23.07
  • Długość umowy: 10 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 lipca 2018 07:09

Agencja „Covebo” dla klienta z Nijkerk poszukuje spawaczy – operatorów robotów spawalniczych do podjęcia pracy w Holandii w branży przemysłowej.

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osoby do pracy w charakterze operatora robota spawalniczego.

Zakres obowiązków:
– obsługa robota spawalniczego
– umiejętność spawania migomatem (dodatkowo)
– praca z rysunkiem technicznym
– kontrola wytwarzanych detali

Oferujemy:
– 480€ netto/tydzień (40h) już po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie
– tygodniowe wypłaty
– mieszkanie – 1 osobowe pokoje
– ubezpieczenie
– pomoc koordynatora na miejscu
– poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin, a kolejne 100 euro po 400 godzinach pracy

Wymagamy:
– doświadczenia w obsłudze robota spawalniczego
– podstawowej znajomości techniki spawania migomatem
– umiejętności czytania rysunku technicznego
– komunikatywnej znajomości j. angielskiego
– mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres wieczorek@covebo.pl

wraz z klauzulą ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

ID ogłoszenia: 8915b3cd3603135d

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii jako spawacz – operator robota spawalniczego, Nijkerk”

  1. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą ,pracowałem na podobnym stanowisku ,certyfikaty 135,141 ,131 .Jestem gotowy wyjechać z Polski w każdej chwili .tel.570447975
    Pozdrawiam
    Grzegorz Borycki