10,21

Oferta pracy w Holandii jako team leader przy zbiorach warzyw w Limburgii

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia- Limburgia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2020 22:00

Na terenie Limburgii propozycja podjęcia sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach warzyw na stanowisku team leadera. Oczekiwana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Praca przy zbiorach ze znajomością języka ( angielski, holenderski)
Podstawowe zadania:

Nadzorowanie pracy przy zbiorach warzyw

Doglądanie pracy pozostałych pracowników

Bezpośredni kontakt z holenderskim przełożonym

Od kandydatów oczekujemy :

• Znajomości języka obcego (angielski lub holenderski)

• Doświadczenia przy zbiorach warzyw/owoców

• Zaangażowania w powierzone stanowisko

• Dyspozycyjności na dłuższy okres

• Osobistego konta bankowego

Oferujemy:

• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

• stabilne zatrudnienie

• polską umowę o pracę i benefity jej przysługujące (wysokie zarobki netto, ciągłość ubezpieczenia, dodatki i zasiłki)

• bonusy dla pracowników

• opiekę POLSKIEGO REZYDENTA oraz ZAKWATEROWANIE

rekrutacja@getjob.com.pl

ID ogłoszenia: 4685f3650dd3618b