9,58 euro za godzinę brutto

Oferta pracy w Holandii kierowca kat.B od zaraz transport osób bez języka Nistelrode

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nistelrode
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 02:25

Dobrze płatna praca w Holandii dla kierowcy kat B bez znajomości języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia przy rozwożeniu busem pracowników na terenie Nistelrode.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Nistelrode, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,58 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na stanowisku kierowcy busa
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie rozwożenie pracowników z miejsca zamieszkania do pracy i z powrotem
  • pracownik będzie odpowiedzialny za transport osób w sytuacjach wyjątkowych np. do lekarza lub przewożenie dokumentów na zlecenie biura

Wymagania:

  • możliwość stałego zatrudnienia w Holandii
  • konieczne jest posiadanie prawa jazdy kat.B
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • dużą zaletą będzie samodzielność na stanowisku pracy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dyspozycyjność i otwartość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • pracę w stale rozwijającej się firmie
  • pomoc w sprawach formalnych
  • zapewnione płatne zamieszkanie i ubezpieczenie
  • możliwe dodatki urlopowe i wakacyjne
  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii
  • pomoc w rozliczeniu podatku z możliwością otrzymania zwrotu
  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień na konto
  • cotygodniowe wyciągi z przepracowanych godzin i kosztów
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Aplikować należy po wcześniejszej rejestracji poprzez formularz na stronie:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 272594b081a8c2ce

5 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii kierowca kat.B od zaraz transport osób bez języka Nistelrode”

  1. witam prosze o kontakt 605587749 pawel

  2. Wojciech Gontar na 24 lipca 2017 @ 16:29

    witam jestem zainteresowany proszę o kontakt +48 536335725

  3. Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt +380677265718
    znajomość języków: Angielski, Polski
    Doskonała znajomość topografii i tras w Europie
    Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    doświadczenie wiecej 1 roku po Europe
    wiza ponad do 05.05 2018

  4. Witam jestem zainteresowany praca od zaraz. 731 562 490

  5. Adam Antoniak na 19 grudnia 2017 @ 21:45

    Witam, jestem zainteresowany. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny +48 505 099 780.
    Jestem kierowcą kat.a,b,be,c,ce,d,de, kod 95, karta kierowcy.