min. 1600 euro netto/140h

Oferta pracy w Holandii – lakiernik, blacharz samochodowy, pomocnik

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: długa
  • Opublikowany: 29 października 2018 02:35

Aktualna oferta pracy w Holandii od zaraz dla lakierników – blacharzy samochodowych oraz pomocników. Ogłoszenie dla osób znających język angielski lub niemiecki / holenderski.

Lakiernik, blacharz, pomocnik/ Holandia 420 euro netto tygodniówki

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje: blacharzy, lakierników i pomocników lakiernik

Obowiązki

Wszystkie czynności związane z blacharką samochodową lub lakiernictwem

Wymagania

Doświadczenie na danym stanowisku min. 3 lata

Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego lub niemieckiego

Prawo jazdy kat. B

Chęć podjęcia pracy na terenie Holandii

Oferujemy

Wynagrodzenie minimum 420 euro netto/tydzień po odliczeniu kosztów (przy 40 godzinach)

Możliwość pracy w nadgodzinach

Zakwaterowanie Ubezpieczenie

Kontrakt na długi okres czasu

Zakwaterowanie – pokoje jednoosobowe z połączeniem internetowym

Zwrot kosztów dojazdów do pracy jeśli własnym transportem Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl, w tytule: blacharz lakiernik Holandia

ID ogłoszenia: 705bd0178b822dd