do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii Maastricht pomocnik budowlany bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maastricht
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2015 00:23

Firma budowlana z Maastricht zatrudni od zaraz pomocników budowlanych. Oferta pracy w Holandii bez znajomości holenderskiego na budowie przy remontach i rozbiórkach.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Nr ref: CLP/10/15

Miasto: Maastricht, Holandia

Start: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • przygotowywanie materiałów – tak jak zapraw murarskich
  • montowanie i demontowanie rusztowań
  • wykonywanie wszelkich prac przy rozbiórkach – demontaż okien, wyburzanie ścian
  • wynoszenie i załadunek gruzu
  • dbanie o materiały i narzędzia budowlane
  • prace ziemne jak przygotowanie terenu

Oczekiwania:

  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka francuskiego
  • możliwość pracy na wysokościach – brak lęku wysokości
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • umiejętność pracy w grupie
  • atutem będzie umiejętność obsługi żurawi wieżowych – Potain Igo 22
  • mile widziana możliwość przyjechania swoim samochodem
  • solidność

Zapewniamy:

  • dobre warunki zatrudnienia
  • zapewnione bezpłatne miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie
  • przez pierwsze 2 miesiące możliwość pobierania zaliczek
  • zapewnione zatrudnienie na pełny etat z możliwością wypracowywania godzin nadliczbowych
  • narzędzia oraz odzież służbową
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • wsparcie polskiego konsultanta

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 87564f515dd8f6d

2 komentarze na “Oferta pracy w Holandii Maastricht pomocnik budowlany bez znajomości języka”

  1. witam jestem zainteresowany moge zacząc nawet z początkiem nowego miesiaca o kontakt prosze przez E-mail krz.1995@wp.pl lub telefonicznie 694-433-268

  2. Witam jestem zainteresowany,,mieszkam niedaleko Maastricht