do ustalenia

Oferta pracy w Holandii magazyn z odzieżą bez znajomości języka Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Opublikowany: 8 października 2015 00:45

Magazyn z Helmond szuka kandydatów do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego na magazynie odzieżowym przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Helmond
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik zbiera zamówienia i wyszukuje produkty na magazynie. Następnie pakuje ubrania i przygotowuje paczki do wysyłki.

Wymagania:
– zaradność, dobre zorganizowanie
– zdolność podjęcia pracy na dłużej
– umiejętność porozumiewania się językiem angielskim na dobrym poziomie
– profesjonalne podejście do zadań
– samodzielność, punktualność
– radzenie sobie ze stresem
– referencje od poprzednich pracodawców będą mile widziane
– zaświadczenie o niekaralności będzie atutem

Oferujemy:
– pomoc polskiego rezydenta
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane na czas co 7 dni
– na miejscu zapewniamy zakwaterowanie na czas trwania umowy
– dobre warunki mieszkaniowe
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Należy przesłać CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: opole@hobij.pl z tematem: HURTOWNIA ODZIEZY.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24ch3e/

ID ogłoszenia: 225561598381e0d3

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii magazyn z odzieżą bez znajomości języka Helmond”

  1. Alicja Sawicka na 9 października 2015 @ 14:47

    Dzieńdobry jestem zainteresowana oferą pracy, czy to jeszcze akutalne ? Proszę o odpowiedz na podany adres e-mail.

    Zgóry dziękuję !