do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na budowie bez języka rozbiórki od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 01:59

Ogłoszenie pracy w Holandii na budowie przy rozbiórkach. Od zaraz zatrudnienie w Waalwijk dla budowlańców bez znajomości języka z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany przy rozbiórkach

Miejsce pracy: Waalwijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na świeżym powietrzu
  • zadaniem pracownika będzie pomoc w wyburzaniu domów i budynków

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • pełna dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość brania godzin nadliczbowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie znanej na rynku
  • szansę na długotrwałą współpracę
  • atrakcyjne zarobki z możliwością otrzymania podwyżki
  • zapewnione przez agencję płatne zamieszkanie, ubezpieczenie oraz transport lokalny

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 4275a43f3aa59c8f

7 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii na budowie bez języka rozbiórki od zaraz Waalwijk”

  1. Witam .jestem zainteresowany pracą na Budowie. Mam 33 lata .sofi nr.vca .prawo jazdy .b.dobry j .ang. +48513357992
    0620131929

  2. Proszę o kontakt
    513357992
    0620131929
    Jestem zainteresowany ofertą pracy .Posiadam vca .sofi.nr
    J.ang

  3. Prosze o kontakt na adres emaila kluba.adam@o2.pl

  4. Dziendobry mam dyplom vca numer sofi 3 letnie doświadczenie na rozbiurkach muwie biegle po angielsku prosze o kontakt . ‚ ‚

    +48736039247 .

  5. Jestem zainteresowany od dzisiaj mogę zacząć 510350049 o 13.30 laduje w ams.c moge nie odbierac tel.

  6. Witam jestem zainteresowany wasza oferta rozbiurek w walwaiku prosze o pilny kontakt pod numerem 0644798695 jestes ma terenie holandi gotowy od zaraz rozpoczac prace

  7. Witam.Jestem zainteresowany pracą przy rozbiórkach -od zaraz.Mieszkam ok.Waalwijk.Prosze o kontakt tel. 733555418.