1600-2000 euro/h netto

Oferta pracy w Holandii na budowie dla glazurnika bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2014 00:34

Firma budowlana z Eindhoven zatrudni glazurnika bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Pracodawca wymaga od pracownika znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: 1600-2000 euro/h netto

Zadania:
Glazurnik pokrywa nawierzchnię podłogową różnego rodzaju materiałami budowlanymi, takimi jak: płytki z tworzyw mineralnych i sztucznych, płytki ceramiczne i szklane, kamień naturalny i sztuczny, deski drewniane i klepki podłogowe i inne.

Wymagania:
– indywidualność, duża samodzielność
– dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
– wyobraźnia przestrzenna
– sprawność rąk i palców
– poczucie estetyki
– dokładne wykonywanie czynności
– język niemiecki na poziomie komunikatywnym
– wykształcenie kierunkowe mile widziane
– doświadczenie w budownictwie konieczne
– prawo jazdy na samochód osobowy
– przyjazd autem

Oferujemy:
– legalną umowę o pracę
– wsparcie koordynatora projektu
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– darmowe zakwaterowanie
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: praca@ps24.net.pl w treści proszę umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-234agh/

ID ogłoszenia: 34254725988a5db6

3 komentarze na “Oferta pracy w Holandii na budowie dla glazurnika bez języka Eindhoven”

  1. jestem zainteresowany praca tel 503706007

  2. witam jestem zainteresowany oferta mam doswiadczenie w pracach remontowo budowlanych w NL posiadam sofi numer VCA itp tel 530098416

  3. Witam.Jestem zainteresowany. Wiekszosc pracowalem jako wlasna firma jedno osobowa w PL. , SL. oraz Klusbedrijf NL. Znam jezyk niemiecki oraz holenderski w stopniu komunikatywnym. Posiadam swoje auto oraz wszelkie narzedzia jezeli beda potrzebne. ostatnie 2 lata pracowalem jako Fliesenleger Deutschland. Prosze o kontakt telefoniczny.
    Hoffmann Wojciech
    mobile nr.0682201394