390 euro/57 h netto

Oferta pracy w Holandii na budowie dla murarza bez znajomości języka Aalten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Aalten
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 12:53

Zatrudnimy od zaraz murarzy do pracy w Holandii przy stawianiu domów. Ogłoszenie z Aalten w budownictwie bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga od pracowników posiadania doświadczenia i znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: murarz
Lokalizacja: Holandia, Aalten
Wynagrodzenie: 390 euro/57 h netto
Start: od zaraz

Zadania:
Praca w budownictwie dla murarza przy wznoszeniu domów. Pracownik będzie się zajmować wszytkimi pracami murarskimi.

Wymagania:
– zdolność do pozostania w Holandii nawet na rok czasu
– zaplanowanie wyjazdu od zaraz
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie podstawowym
– 3 letnie doświadczenie w murowaniu
– dokładność, precyzja, wywiązywanie się z zadań
– dotrzymywanie terminów
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– podstawowe ubezpieczenie
– umowę holenderską nawet na 12 miesięcy
– miejsce do zamieszkania w domu
– dobre wynagrodzenie
– rozpoczęcie pracy od zaraz

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: aspretke@temphory.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/murarz-holandia-id312624.html

ID ogłoszenia: 92555cc6724019d0

2 komentarze na “Oferta pracy w Holandii na budowie dla murarza bez znajomości języka Aalten”

  1. witam jestem zainteresowany praca w tej ugodzie.Jestem nie karany.prosze o odpowiedź