Do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii na budowie dla murarzy od zaraz w Eindhoven i innych lokalizacjach

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Uden Veghel Eindhoven
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Dlugoterminowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 marca 2018 19:18

M.in. w Eindhoven dostępna od zaraz pilna praca w Holandii na budowie dla murarzy. Zatrudnienie przy murowaniu ścian zewnętrznych i wewnętrznych z bloczków i cegieł.

Murarzy
Miejsce pracy:cala Holandia
Opis stanowiska
• Murowanie ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych.
• Murowanie z bloczków i cegieł.
• Montaż i demontaż rusztowań, cięcie cegieł.
• Przygotowanie stanowiska pracy.
Wymagania
• Doświadczenie min. 2 lat na podobnym stanowisku.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego badz Holenderskiego -warunek konieczny.
• Wlasny samochód oraz zakwaterowanie
• Siła fizyczna, dokładność i szybkość w pracy.
• Umiejętność obsługi podnośnika teleskopowego – jako atut.
• Pracowitość, zaradność oraz umiejętność pracy w grupie.
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Pracę na długi okres.
• Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
• Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
• Zwracane koszty dojazdu do przcy.

Jesli jestes zaiteresowany wyslij swoje zgloszenie na maila : dhajda@flexfirstl.nl lub zadzwon 0-640110273 – Dominika Hajda

ID ogłoszenia: 6005ab0e4b32e3bf