400-500 euro netto/tygodniowo

Oferta pracy w Holandii na budowie jako dekarz – dachy skośne, Nijmegen

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen area
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2020 00:38

W rejonie Nijmegen dla doświadczonych dekarzy do podjęcia od zaraz legalna praca w Holandii na budowie przy kryciu dachów skośnych. Konieczne minimum 5 lat doświadczenia.

Opis stanowiska:
– Przygotowywanie powierzchni do tynkowania,
– Ręczne tynkowanie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków
– Praca z cementem
– Przygotowanie ścian do ułożenia płytek
– Wygładzanie ścian
– Remonty i nowe konstrukcjeWymagania:

Wymagania:
•Minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie
•Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie B1
•Prawo jazdy, własny samochód
•Sprawność fizyczna
•Odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań

Oferujemy:
•Pracę od zaraz – zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
•Stawkę około 400-500 euro netto/tygodniowo w zależności od doświadczenia
(po odliczeniu lokacji mieszkaniowej i ubezpieczenia)
•Pracę od poniedziałku do piątku
•Ubezpieczenie zdrowotne
•Zakwaterowanie

Posiadanie: numeru BSN, uprawnień VCA lub własnego sprzętu jest dodatkowym atutem!

Zainteresowała Cię oferta? Wyślij nam swoje CV –> info@twg-polska.pl

ID ogłoszenia: 4225f47ceaf20c95