10,20€

Oferta pracy w Holandii na magazynach 2020 dla par, singli, grup Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2020
  • Długość umowy: ,,
  • Opublikowany: 30 grudnia 2019 03:24

Z minimum podstawową znajomością języka angielskiego propozycja legalnej pracy w Holandii na magazynach w rejonie Waalwijk. Zatrudnienie dla par, grup oraz singli przy zbieraniu zamówień.

Holandia | Waalwijk ( Brabancja Północna ) | 10,20 EUR +dodatki

Opis stanowiska:
Praca fizyczna w magazynie sklepu internetowego z produktami gospodarstwa domowego, zabawkami, elektroniką oraz odzieżą. Zbieranie zamówień, sortowanie, pakowanie i przepakowywanie produktów. Praca zmianowa. Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu lub co tydzień (2 opcje do wyboru)

Wymagania:
Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka angielskiego

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
PL 0048 512 602 557
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 9755e00f9bc68612