€11,16

Oferta pracy w Holandii na magazynie dystrybucyjnym art. drogeryjnych od zaraz w Rotterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: nieokreślona
  • Opublikowany: 9 maja 2022 00:55

W Rotterdamie dla order pickerów od zaraz propozycja podjęcia legalnej pracy w Holandii na magazynie dystrybucyjnym z asortymentem drogeryjnym. Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie niezbędna na tym stanowisku.

Dla naszego klienta w miejscowości Rotterdam poszukujemy osób do pracy na magazynie jako order picker/ pracownik logistyczny. Jest to międzynarodowa firma zajmująca się dystrybucją różnego rodzaju kosmetyków (szampony i inne detergenty) oraz kanistrami i pojemnikami z płynami.

Jedna zmiana!

Obowiązki:
– Kompletowanie zamówień
– Rozładunek i załadunek towaru
– Układanie palet
– Obsługa wózka EPT

Nasza oferta:
– Stawka €11,16 brutto/h
– Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
– Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Darmowy transport do pracy
– Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Dokładność i precyzja wykonywanej pracy
– Doświadczenie jako operator EPT (mile widziane)
– Prawo jazdy kat. B

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na https://bit.ly/3pDmfOj

ID ogłoszenia: 7096274fb499092a