11,34€

Oferta pracy w Holandii na magazynie jako operator wózka EPT, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: Do uzgodnienia
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 maja 2019 00:16

Na magazynie w rejonie Venlo do podjęcia atrakcyjna praca w Holandii. Zatrudnienie od zaraz w charakterze operatora wózka EPT przy rozładunku i załadunku palet z warzywami i owocami.

Agencja PRAN (KRAZ 1223)
Dla naszego holenderskiego klienta poszukuje osób do pracy w magazynie z warzywami i owocami, na stanowisko:

Operator wózka EPT

Miejsce pracy: Venlo, Holandia

Opis stanowiska:
– rozładunek i załadunek palet z warzywami i owocami za pomocą wózka EPT

Wymagania:
– min. 6 miesięcy doświadczenia na wózku EPT
– komunikatywna znajomość j. angielskiego
– własne zakwaterowanie w okolicy Venlo,
– chęć pracy w chłodnym otoczeniu.

Oferujemy:
– stawkę: 11,34 euro/brutto
– pomoc koordynatora
– pracę w godzinach: 16:00-1:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv z dopiskiem OPERATOR EPT pod adres: d.grzywna@pran.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie
z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV
w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO

ID ogłoszenia: 1935ce269e743645